Vertikální žaluzie

Vkusné a elegantní stínění

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE PRO VZDUŠNÝ A ÚTULNÝ PROSTOR

V současné době sahají architekti často po vzdušném a otevřeném řešení. Moderní bydlení však není pouze synonymem pro nadčasové stavby nebo prostory, které projdou rozsáhlou rekonstrukcí. Vertikální žaluzie jsou ideální cestou k útulnému, vzdušnému a zároveň dokonale zastíněnému interiéru a jasným důkazem toho, jak jednoduché je skloubit jeho moderní design s užitnou hodnotou. Jako rafinovaný stínicí prvek poskytují efektivní ochranu před sluncem a nabízí možnost volby světelné scény pro konkrétní potřebu svého uživatele. Vertikální žaluzie jsou optimálním řešením pro velké i malé plochy, atypická okna či balkonové sestavy. Rovněž představují vynikající způsob pro optické rozdělení místností.

Nezávazná poptávka
Vertikální žaluzie

Naše produkty

STANDARD

STANDARD

Žaluzie určená pro zastínění velkých prosklených stěn, oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.

Max. šířka: 6 m
Max. výška: 4 m
Min. šířka: 23 cm
Max. plocha: 16 m²

Nezávazná poptávka
Vertikální žaluzie

Široká nabídka barev a rozmanitých vzorů

Naše bohatá nabídka barev, rozmanitých vzorů, různých provedení a doplňků umožní vybrat ideální řešení pro každý interiér. Volba správných odstínů umocní barevnou vyváženost prostoru a dodá mu osobitý styl a šmrnc.
Výhodou vertikální žaluzie je možnost zvolit si způsob stahování lamel dle vkusu či možností. Vybírat můžete mezi klasickou regulací řetízkem a motorickým ovládáním, které vám zaručí maximální komfort. Vertikální žaluzie jsou navíc nenáročné na údržbu. Stačí je otřít vlhkým hadříkem nebo použít vysavač nastavený na nejnižší stupeň sání.

V naší nabídce najdete také horizontální žaluzie a látkové žaluzie plisé. Máme vhodné řešení pro každý interiér.

Jedinečné výhody

zastínění velkých ploch

ochrana před slunečním zářením

jednoduchá a rychlá montáž

široká barevná škála látek

ochrana soukromí

zabránění přehřívání interiéru

Barevnost

Textilní - Aneta

Textilní - Beata

Textilní - Carol

Textilní - Corra

Textilní - Debra

Textilní - Evelyn

Textilní - Inez

Textilní - Jenny

Textilní - Marina

Textilní - Melvin

Textilní - Patricia

Textilní - Peggy

Textilní - Polly

Textilní - Ray

Textilní - Ronie

Textilní - Sandra

Textilní - Sharon

Textilní - Sonia

Textilní - Sonia FR

Textilní - Tammy

Textilní - Vanesa

Textilní - Vesna

Textilní - Viola

PVC

Textilní - Melisa BO - novinka

Ovládání

manuální - řetízkem

motorické - ovladač

Design je naším koníčkem

Není to pouze samotná instalace žaluzií, která nás zajímá. Naši každodenní práci ovlivňuje také zájem o design, který jde ruku v ruce s komfortem, který přinášíme do vašich domovů a pracovních prostor. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Najdeme vhodné řešení i pro vás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.