Venkovní žaluzie

Moderní doplněk pro všechny typy objektů

SOUČASNÝ TREND V EXTERIÉROVÉM STÍNĚNÍ

Venkovní žaluzie si v posledních letech získaly mimořádnou oblibu u architektů i majitelů nemovitostí. Jsou tedy osvědčenou volbou a nachází využití téměř kdekoliv. Jsou samozřejmostí většiny rodinných domů, často je vídáme na fasádách a oknech paneláků, chat, komerčních a administrativních budov, ale také jako součást pergol, zimních zahrad či teras. Zjevná obliba tohoto stínicího prvku se zrcadlí v neustálém vývoji, inovacích, množství variant a široké nabídce barevných provedení.

Příjemné klima za každého počasí

Díky venkovním žaluziím se nemusíte trápit vedrem v letních měsících ani úniky tepla v zimě. Naklápěcí lamely venkovních žaluzií efektivně zachycují přímé sluneční záření, zabraňují přehřívání interiéru a umožňují citlivou regulaci stínění dle libosti. Pro maximální dovření, a tedy absolutní zatemnění, doporučujeme lamely typu Z, které do sebe dokonale zapadají.

Nezávazná poptávka
Venkovní žaluzie

Naše produkty

Venkovní žaluzie Z90 / Z70

Venkovní žaluzie
Z90 / Z70

Žaluzie Z70, Z90 mají hliníkové lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost a zastínění než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Možnost děleného naklápění lamel.

Max. šířka: 5m / max. výška: 4m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 20m²

Nezávazná poptávka
Venkovní žaluzie C80 / C65

Venkovní žaluzie
C80 / C65

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách.

 
 

Max. šířka: 5m / max. výška: 4m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 20m²

Nezávazná poptávka
Venkovní žaluzie EXT50 / INT50

Venkovní žaluzie
EXT50 / INT50

Hliníková lamela š. 50mm ve tvaru C. Žaluzie EXT50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT50 je bez vodících lanek.

Max. šířka: 2,5m / max. výška: 3m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 8m²

Nezávazná poptávka
Venkovní žaluzie EXT 50-V

Venkovní žaluzie
EXT 50-V

Žaluzie EXT50-V má boční vedení ocelovým lankem. Ocelová lamela š. 50mm ve tvaru C. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem.

Max. šířka: 3m / max. výška: 3,5m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 10m²

Nezávazná poptávka
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie - ideální volba prakticky kdekoli

Jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem, který přináší kombinaci bezkonkurenčních vlastností. Moderní design a rozsáhlý výběr barev, funkčnost v podobě dokonalého stínění a skvělých izolačních vlastností, flexibilita provedení a široká nabídka doplňků a příslušenství, jednoduchost ovládání a údržby, záruka prověřené kvality a dlouhé životnosti – tohle vše můžete očekávat od Vašich venkovních žaluzií.

i_material

Materiál

Technologie a materiál použitý ve venkovních žaluziích se vyprofilovali do současné podoby dlouholetými zkušenostmi. Hliníkové lamely a krycí plechy válcované na specializovaných strojích, extrudované nosné profily a vodící lišty, komponenty od renomovaných dodavatelů, a to vše ošetřené vrstvou kvalitního práškového nebo mokrého lakování, spolu s elektronikou světových výrobců a vyráběnou na míru, zajistí tu nejvyšší kvalitu a Vaší spokojenost.

i_typy_montazi

Typy montáží

Nabízíme řešení pro všechny typy budov a staveb, od rodinných a bytových domů, přes administrativní a obchodní centra, až po výrobní haly a průmyslové objekty. Poradíme si jak s novostavbou, tak s rekonstrukcí a nezaskočí nás velké nebo malé rozměry oken, různé hloubky ostění, ani různé typy fasád. Více

Venkovní žaluzie
i_typy_lamel

Typy lamel

Přizpůsobíme se Vašim požadavkům, funkčním i designovým. Například pro zastínění kancelářských prostorů v menších administrativních budovách, nebo v jiných případech, kde je prioritou produkt z nižší cenové hladiny, který ale stále skvěle plní svůj účel, Vám doporučíme naše lamely EXT50, INT50, C65 a F80. Větší administrativní budovy, nebo nemocnice a školy, z důvodů větších rozměrů oken, ale ne-příliš zvýšených nároků na odolnost povětrnostním podmínkám, standardně vybavíme lamelami C80, nebo C80-S pokud narazíme na konstrukční omezení a chceme se vyhnout zásahu do světlosti oken.

Ale řešení, které doporučujeme nejčastěji, z důvodu nejlepšího poměru ceny a vlastností, jsou lamely Z70, Z90. Prolisy v lamelách, které formují profil lamely do písmena „Z“, zaručují nejen větší odolnost, delší životnost a lepší stínící efekt oproti klasickým lamelám profilu „C“, ale jsou v současné době taky designově nejoblíbenější.

Jedinečné výhody

ochrana soukromí

vynikající stínící prvek

regulace cirkulace vzduchu a průsvitu pomocí naklápění lamel

různé typy lamel a barevného provedení

luxusní designový prvek

u vybraných modelů integrovaná síť proti hmyzu

Barevnost

V naší standardní nabídce se nachází mnoho barevných odstínů, které zahrnují barvy odpovídající současným trendům moderní architektury.
Lamely dodáváme také ve všech odstínech RAL.

 

Ovládání

Inteligentní způsob ovládání.
Propojte žaluzie, rolety, markýzy, osvětlení, vytápění, bránu či garážová vrata do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli pomocí aplikace v mobilním telefonu. Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou. Zjednodušte si život.

 

Ruční klika

Vypínač

Ovladač

Home system

Venkovní žaluzie

Typy montáží

Standardní systémy, tedy provedení s tzv. přiznaným krycím plechem, nebo provedení „zaomítací“ s kastlíkem skrytým pod fasádou, a to v specializovaných žaluziových překladech nebo v jednom z našeho širokého výběru krycích plechů, jsou vhodné na drtivou většinu staveb. V ojedinělých případech, kdy si s našimi standardními systémy nevystačíme, vyhoví jeden z našich samonosných systémů. A pro budovy, kde je tepelná izolace prioritou, můžeme zvolit podomítkové schránky z Purenitu.

Zaomítací montáž

Dodatečná montáž

Samonosný systém standard

Purenitové schránky

Heluz

Samonosný systém fasád

Ideální řešení pro každého

Zaujala vás nabídka? Nebo hledáte jinou variantu? Rádi vám poradíme ideální řešení s ohledem na typ budovy nebo jiného projektu. Kontaktujte nás ještě dnes.
Slunce nepočká.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.