Screenové rolety

Maximální účinnost a moderní design

STYLOVÉ ŘEŠENÍ NEJEN PRO VAŠE OKNA

Stejně jako venkovní rolety a venkovní žaluzie, i screenové rolety jsou ideálním, a především designově vhodným řešením, jak odstínit sluneční paprsky. V tomto případě jsou stínícím materiálem speciální technické látky, které se vyznačují vysokou odolností, barevnou stálostí i nadčasovým designem.

V současné době je na trhu nepřeberné množství barevných variant zatemňovacích rolet. Vedle nich můžete vybírat z modelů s různou měrou průhlednosti, které vám umožní průhled ven i během stínění. Vedle snadného ovládání patří k jejich přednostem také možnost jemné regulace pro dosažení optimální úrovně přirozeného světla v místnosti, tepelný komfort a soukromí, které oceníte především u prosklených budov nebo v hustě zastavěných oblastech.

Nezávazná poptávka
Screenové rolety

Naše produkty

Screenová roleta TARA PREMIO

Screenová roleta
TARA PREMIO

Screenová roleta TARA PREMIO je s krytem návinu a je vedena ve vodících lištách. Široká nabídka barev a typů látek.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 3m

Nezávazná poptávka
Screenová roleta GHIBLI I

Screenová roleta
GHIBLI I

Screenová roleta GHIBLI I je s krytem návinu a má vedení látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

Max. šířka: 4,5m
Max. výsuv: 4m

Nezávazná poptávka
Screenová roleta UNION L

Screenová roleta
UNION L

Screenová roleta UNION L je bez krytu návinu a má vedení látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

Max. šířka: 4,5m
Max. výsuv: 4m

Nezávazná poptávka
Screenové rolety

Pocit komfortu a luxusu

Naše screenové rolety uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jedná se o vysoce funkční doplněk, který během chvilky snadno vyřeší exteriérové stínění. Rolety jsou navrženy primárně pro venkovní použití. Vývoj materiálu byl proto zaměřen na vysokou kvalitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Zvýšená pozornost byla věnována také samotné konstrukci konečného produktu. Většinu screenových rolet lze ovládat mechanicky pomocí kliky nebo za pomoci elektrického pohonu s ovládacími senzory. Ty zajišťují, že se v případě silného větru či deště rolety automaticky zatáhnou.

Screenové rolety dodají vaší stavbě vzezření luxusu. Jedná se o komfortní řešení, jehož instalace je snadná a rychlá. Během chvilky pro vás vybavíme menší rodinné domky i rozsáhlé objekty. Neváhejte a mějte vlastní stínění ještě dnes.

Jedinečné výhody

látky s různou propustností světla

architektonický prvek

rozměry až 6000 x 3000 mm

dva typy boxů: - zaomítací - přiznaný

vhodné pro pergoly

speciální nehořlavé technické látky

Barevnost

V naší standardní nabídce se nachází mnoho barevných odstínů, které zahrnují barvy odpovídající současným trendům moderní architektury.

 

Ovládání

Inteligentní způsob ovládání.
Propojte žaluzie, rolety, markýzy, osvětlení, vytápění, bránu či garážová vrata do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli pomocí aplikace v mobilním telefonu. Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou. Zjednodušte si život.

Manuální klika

Vypínač

Ovladač

Home system

Vše na míru

Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a sdělíme vám termín, ve kterém jsme schopni zakázku realizovat. Vše od nás budete mít na klíč. Bez starostí.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.