Rolovací sítě

Malý prostor? Nevadí

MAXIMÁLNÍ OCHRANA A NERUŠENÝ VÝHLED Z OKNA

Léta jsou horká a hmyz během nich prospívá. Co nám nevadí na zahradě, však nemusíme mít doma. Rolovací sítě jsou perfektním řešením pro všechny typy oken a dveří, zejména v místech s nedostatkem prostoru. V jejich horní části je totiž umístěn hliníkový box, do kterého lze síť dle potřeby jednoduše navinout. Dále už není vyžadován žádný další prostor k manipulaci. Síť tak můžete vytahovat jen v případě nutnosti nebo sezónně a po zbylou dobu si naplno užívat nerušený výhled i volnost průchodu.
Nezáleží, zda má vaše okno typické rozměry nebo se jedná o atyp – u nás si poradíme s každým designovým řešením. Rolovací sítě lze namontovat na rám okna i do ostění.

Designový doplněk moderního bydlení

Rolovací sítě proti hmyzu vás nebudou nijak omezovat, jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. K dokonalosti chybí snad už jen vytříbený design. Ten si můžete jednoduše přizpůsobit k obrazu svému díky možnosti lakování boxu i vodicích lišt do jakékoliv barvy. Sítě tak snadno sladíte s okenními rámy či fasádou a vytvoříte harmonický celek, který bude potěšením pro oči.

Nezávazná poptávka
Rolovací sítě

Naše produkty

Okenní rolovací síť Versa

Okenní rolovací síť Versa

Okenní rolovací síť je vhodná pro montáž na jakýkoliv druh okna, nabízí velkou variabilitu v možnostech montáže. Dorazová lišta je aretována buď koncovými dorazy nebo záchytnou dorazovou lištou.

Max. šířka: 2 m
Max. výška: 2,3 m
Max. plocha: 3 m²

Nezávazná poptávka
Dveřní rolovací síť Daros

Dveřní rolovací síť Daros

Dveřní rolovací síť vhodná pro montáž na rámy i ostění dveří. Dorazová lišta je držena v rozvinuté poloze magnetickou gumou.

Max. šířka: 1,3 m
Max. výška: 2,3 m
Max. plocha: 3 m²

Nezávazná poptávka
Rolovací sítě

Široká škála technických řešení

V naší nabídce najdete pevné okenní sítě rámové, jejichž nespornou výhodou je možnost kdykoli je sundat a uskladnit, například během zimních měsíců, nebo pro snadnější údržbu. Rozměrné posuvné dveřní sítě jsou vhodné například pro terasy nebo zimní zahrady. Zvolit si můžete také pevné dveřní rámové sítě proti hmyzu, které umožní efektivnější větrání během letních měsíců. Vkusnou volbou pro moderní interiéry jsou dveřní plisé sítě.

Barevnost

Moderní barvy profilů standardně držené skladem.
Pokud jste si nevybrali barvu, kterou potřebujete, máte možnost si vybrat jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL.
Barva síťoviny je černá.

 

Navrhneme Vám řešení

Potřebujete síť na jedno jediné okno nebo hledáte rozsáhlé řešení pro celý dům? Zavolejte nám a vytvořte nezávaznou poptávku.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.