Sekční garážová vrata

Precizní zpracování a komponenty od renomovaných dodavatelů

ZÁRUKA VYSOKÉ KVALITY

Záruka vysoké kvality je v dnešní době luxusem, nikoli standardem. Právem se můžeme řadit mezi ty, kteří jsou si kvalitou svých výrobků jisti a jsme na to hrdí. Sekční garážová vrata jsou oblíbeným, vysoce kvalitním a cenově velmi dostupným způsobem uzavření garáže. Jsou sestavena z jednotlivých sekčních panelů, které se zasouvají pod strop, a tak nezabírají prostor v garáži ani před ní.

Kvalitní zpracování a precizní způsob provedení zaručují vynikající tepelnou izolaci, stabilitu a tichý chod. Protože je pro nás kvalita na prvním místě, pečlivě vybíráme také použité komponenty. Ty splňují kritéria evropských norem s označením CE.

Sekční garážová vrata a uživatelský komfort

Součástí kvalitního provedení technické stránky vrat je také jejich uživatelský komfort. Tedy jejich snadné ovládání a snadná údržba, která nezabírá téměř žádný čas. Jejich nespornou výhodou je také minimální hlučnost.

Moderní podobu samotných vrat rozšiřuje bohatá nabídka vzorů a barevných možností panelů. Snadno tak můžete sladit vrata s celkovým stylem domu. Dle individuálních požadavků každého zákazníka lze vrata doplnit například elektrickým pohonem, dálkovým ovládáním nebo třeba přechodovými dveřmi či zámkem na klíč a kulovým madlem.

V naší nabídce najdete také rolovací garážová vrata.

Nezávazná poptávka
Sekční garážová vrata

Naše produkty

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí. Plášť sekce tvoří galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem. Konstrukci tvoří galvanizovaná ocel povrchově upravená pozinkováním. Moderní řešení těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí je řešeno pomocí vytvarované drážky z výroby. Při výrobě používáme nejkvalitnější kování značky Flexi force, které zajišťuje dlouhou životnost, tichý a spolehlivý chod vašich vrat. Ovládání vrat je buď ruční, nebo ovládání motorem s možností bezp. doplňků.

Max. šířka: 5,5 m
Max. výška: 3 m
Max. plocha: 15 m²

Nezávazná poptávka
Sekční garážová vrata

Profesionalita na prvním místě

Nejen samotná vrata dělají dobré jméno. Pověst profesionální firmy jsme si zasloužili také díky své píli a snaze přijít vždy s nejlepším řešením, které našim klientům vyhoví po technické i finanční stránce. Jakmile si vše odsouhlasíme, instalujeme pro vás garážová vrata na klíč.
Nemusíte se o nic starat.

Jedinečné výhody

široká nabídka povrchových panelů

dlouhá životnost vrat

nadstandardní tepelné a izolační vlastnosti

minimální hlučnost

nízké nároky na prostor

široká škála barev

Typy panelů

Panel CLASSIC

Panel FINAL

Panel ACTUAL

Panel LUXURY

Barevnost

NADSTANDARDNÍ BARVY - VZORNÍK RAL

Nabízíme naše garážová vrata v barvách palety RAL Classic která obsahuje 213 odstínů. Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.

 

Ovládání

Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou. Rychlé, pohodlné a bezpečné otevírání vrat.
Propojte garážová vrata, žaluzie, rolety, markýzy, do jednoho celku a ovládejte svou domácnost odkudkoli pomocí aplikace v mobilním telefonu.
Zjednodušte si život.

manuální - madlo

motorické - vypínač

motorické - ovladač

motorické - home system

Se vším vám poradíme

Součástí našich služeb je konzultace a cenová nabídka zdarma. Kontaktujte nás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.