Markýzy výklopné

Ideální volba pro stínění oken, výloh a balkónů

PŘÍJEMNÝ POBYT NA TERASE ČI BALKONU

Šéfe, tady se nedá pracovat. Babi, tady je moc sluníčka. Tak přesně tohle jsou věty, které už neuslyšíte. Ať už jste doma v zimní zahradě, kam svítí příliš sluníčka, nebo se nacházíte v práci, kde si vaši zaměstnanci stěžují, že nevidí na monitory, máme pro vás ideální řešení. Markýzy.

Markýzy výklopné jsou ideálním řešením, které zútulní i hůře obyvatelné prostory. Oblibu si získaly u rodinných domků i komerčních prostor. A právem! Hravě si poradí s rozměrnými i menšími okny a dalšími prosklenými plochami, které během chvilky spolehlivě zastíní. Ovládání markýz je jednoduché a především spolehlivé. Jedná se o elegantní řešení, které je moderní, vzdušné, a díky své jednoduchosti působí nadčasově.

V naší nabídce najdete také markýzy výsuvné nebo markýzy samostatně stojící.

Nezávazná poptávka
Markýzy výklopné

Naše produkty

Markýza výklopná UNION

Markýza výklopná
UNION

Svým charakterem se používají pro zastínění výkladních skříní, vchodů a oken na historických budovách, pro stínění oken a malých balkónů. Markýza výklopná UNION je bez krytu návinu. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Max. šířka: 5m
Max. výsuv: 1,6m

Nezávazná poptávka
Markýza výklopná UNION K

Markýza výklopná
UNION K

Markýza UNION K je kazetová, s krytem návinu. V případě většího počtu markýz je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Max. šířka: 5m
Max. výsuv: 1,6m

Nezávazná poptávka
Markýza výklopná UNION B

Markýza výklopná
UNION B

Ideální oblíbené řešení pro zastínění balkónů bytových domů. Markýza výklopná UNION B je bez kazety. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Max. šířka: 5m
Max. výsuv: 0,7m

Nezávazná poptávka
Markýzy výklopné

MARKÝZY VÝKLOPNÉ PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Komfort je základem každodenního života. Rychlý technický vývoj nám umožnil udělat každý den další krok k spokojenému životu. Nyní můžete svůj krok udělat i vy. Rozhodněte se pro změnu a zpříjemněte si každodenní pobyt na sluníčku. Jsme tu pro vás, abychom společně navrhli ideální řešení.

Poradíme si s každým prostorem

Ať už mají vaše okna a další prosklené plochy typické rozměry nebo spadají do kategorie atyp, u nás jste správně. Vše pro vás změříme, probereme s vámi vaši představu a navrhneme ideální řešení. Pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu a ideální barvy jednotlivých komponent s ohledem na další vybavení prostoru. Dnes je vše o designu. Ve chvíli, kdy je správně zvolen design, máte vyhráno. V prostoru se budete cítit dobře, a navíc snadno přidáte další doplňky.

Jedinečné výhody

zastínění velkých ploch

široká škála typů a barev látek

dotvoření architekto-nického vzhledu objektu

zpříjemnění atmosféry v interiéru při ostrém slunečním svitu

doplňky a příslušenství

rozměrová variabilita

Barevnost

Široká škála barev a typů látek nabízí velké množství variant a způsobů využití při zastínění. Je tak možné docílit dokonalého sladění s požadavky na design zastíněných prostor. Látky mohou být vzorované, jednobarevné, nebo technické.

Vzorované


Jednobarevné


PVC

Soltis 92

Ovládání

Ruční klika

Vypínač

Ovladač

Home system

ZPŘÍJEMNĚTE SI ŽIVOT

Nabídku pro vás sestavíme zdarma. Kontaktujte nás ještě dnes.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.