Bambusové roletky

Moderní stínění s nádechem exotiky

PŘÍRODNÍ MATERIÁL PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Současné bydlení je silně zaměřeno na návrat k přírodě. Využívá přírodní materiály, jejichž kvality a dlouhé životnosti si začínáme opět vážit. Bambus a další přírodní materiály se vyznačují svou houževnatostí, stálostí a schopností dýchat v prostoru jedinečným způsobem. Bambusové roletky jsou autentické, živé a vytváří pocit spojení s přírodou. I uprostřed velkoměsta.

Bambus, dřevo a juta

V naší nabídce naleznete tři druhy roletek s bambusovou, dřevěnou nebo jutovou tkaninou. Jednotlivé druhy se od sebe liší zejména způsobem ukládání tkaniny během vytahování. Můžete si zvolit variantu s rolováním do úhledného balu, skládáním za vzniku efektního pravidelného řasení, nebo navíjením na hřídel. Rozdíly najdete také v ovládání. První dva zmíněné druhy disponují provázkem s brzdou, kdežto třetí varianta je vybavena řetízkovým mechanismem.

Návratem k přírodním prvkům se navracíme zpět k přirozenému způsobu života. Obracíme pozornost k prostředí, ve kterém žijeme a které nás utváří.

Nabídnout vám můžeme také naše přírodní dřevěné žaluzie.

Nezávazná poptávka
Roletky z přírodních materiálů

Naše produkty

ASHA

ASHA

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanismus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

Max. šířka: 2,4m / max. výška: 2,5m
Min. šířka: 35cm
Max. plocha: 5m²

Nezávazná poptávka
FEBA

FEBA

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čímž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

Max. šířka: 2,4m / max. výška: 2,5m
Min. šířka: 35cm
Max. plocha: 5m²

Nezávazná poptávka
EDESA

EDESA

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomoci řetízku a mechanizmu s brzdou. Umožňuje libovolné nastavení výšky stažení.

Max. šířka: 1,8m / max. výška: 1,9m
Max. plocha: 3m²

Nezávazná poptávka
Roletky z přírodních materiálů

Roletky z přírodních materiálů

Současné trendy moderního bydlení se zaměřují na efektivní využití přírodních materiálů a jejich vhodné začlenění do interiéru. Roletky z přírodních materiálů jsou sofistikovaným způsobem, jak přivést kousek přírody pod svou střechu. Již dávno nejsou doménou venkovských stavení. Jejich unikátní design tkví v jedinečných dekorech ručně splétaných tkanin, které elegantně doplní rustikální vzhled nejednoho interiéru a těm ryze moderním vdechnou kousek orientální atmosféry a ležérnosti.

Jedinečné výhody

široká barevná škála tkanin

ochrana před slunečním zářením

ochrana soukromí

přírodní vzhled

jednoduché ovládání a montáž

zabránění přehřívání interiéru

Barevnost

Bambusové tkaniny

Dřevité tkaniny

Jutové tkaniny

Ovládání

manuální - řetízek

manuální - šňůra

Neváhejte nás kontaktovat

Volba toho správného řešení chce čas a především odpovědi na vše, co si přejete vědět. Proto jsme tu pro vás se svými dlouholetými zkušenostmi. Kontaktujte nás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.