Ideální volba pro stínění větších ploch

MARKÝZY PRO PŘÍJEMNÝ POBYT NA TERASE ČI BALKONU

Hledáte možnost, jak vytvořit příjemné stinné místo i v horkých letních dnech nebo za nepříznivého počasí? Právě jste jedno řešení našli.

Markýzy výsuvné dokážou vytvořit právě takové místo během chvilky. Pro své snadné ovládání a praktičnost jsou oblíbenou volbou pro rodinné domy i komerční prostory. Některé modely mají skutečně široký výsuv, takže se hodí do zimních zahrad, pro překrytí pergol i nad stísněné terasy. Ve chvíli, kdy je látka markýzy zasunuta, je mechanismem navinuta na hřídel. Při volbě kazetového nebo polokazetového řešení je ukrytá v boxu, který ji spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím.

Nabídnout vám můžeme celou řadu dalších stínících řešení. Pokud se podíváme na exteriéry, zmínit můžeme venkovní žaluzie, které si pro svou praktičnost získaly značnou oblibu u architektů i majitelů nemovitostí nebo venkovní rolety se svým atraktivním vzhledem. Další volbou jsou screenové rolety, které dodají vaší fasádě nový a neokoukaný vzhled.

Nezávazná poptávka
Markýzy

Naše produkty

Výsuvná markýza EPICA

Výsuvná markýza
EPICA

Kazetová markýza luxusního, elegantního vzhledu a hranatého tvaru, který je nyní na trhu velmi oblíbený a žádaný. Vhodná pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů a barev. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 4,10m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza SIRCOMA

Výsuvná markýza
SIRCOMA

Výsuvná markýza SIRCOMA je vhodná pro zastínění větších ploch a komerčních prostor. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

 
 

Max. šířka: 12m
Max. výsuv: 4 m / 4,25m (v bílé barvě)

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza ALANIS

Výsuvná markýza
ALANIS

Výsuvná markýza ALANIS je vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkonů. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 3m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza COVER

Výsuvná markýza
COVER

Další oblíbené řešení pro zastínění balkonů a teras. Výsuvná kazetová markýza Cover má zcela krytý návin. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6m
Max. výsuv: 3,5m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza YORIKA

Výsuvná markýza
YORIKA

Polokazetová markýza YORIKA je spolehlivým řešením pro zastínění balkonů a teras. Široká škála typů a barev látek. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 6,5m
Max. výsuv: 3,5m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza BRAMANTE

Výsuvná markýza
BRAMANTE

Markýza BRAMANTE je oblíbená ekonomická varianta stínění. Široká škála typů a barev látek. Tento typ markýzy je dostupný jen ve dvou typizovaných rozměrech:

Max. šířka: 3 x 2m
Max. výsuv: 4 x 2,5m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza VEGA

Výsuvná markýza
VEGA

Kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras s krytým návinem. Široká škála typů a barev. Markýzy s větší plochou je pohodlnější ovládat motoricky se spínačem nebo dálkovým ovládáním.

Max. šířka: 4,8m
Max. výsuv: 3m

Nezávazná poptávka
Výsuvná markýza MILLENIUM

Výsuvná markýza
MILLENIUM

Markýza MILLENIUM má celohliníkovou uzavíratelnou konstrukci rámu s látkovou výplní a elektronicky výsuvným mechanismem zabezpečující komfortní ovládání. Široká škála typů a barev.

Max. šířka: 4,5m
Max. výsuv: 5m

Nezávazná poptávka

MARKÝZY VÝSUVNÉ PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Teď už se podívejme blíže na technickou stránku markýz. Pokud se zaměříme na základní ceníkovou sestavu, zde je většina markýz vybavena elektrickým motorem a dálkovým ovládáním. Jedná se o žádané příslušenství, které nesmí chybět v konečném řešení většiny našich klientů. A stejně jako my, i oni vědí proč. Je to praktické a především pohodlné.

Dalším žádaným příslušenstvím jsou klimatické senzory. Ve chvíli, kdy jste v práci nebo na dovolené, nemusíte myslet na to, abyste markýzu vždy stáhli. A ani nemusíte odejít z domu – stačí, když v noci začne bouřka. Automatický senzor v takovém případě markýzu uklidí, aby nedošlo k jejímu poškození nepříznivým počasím. Tím se výrazně prodlužuje její životnost.

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.