Dveřní plisé sítě

Praktická ochrana v elegantním provedení

BRAŇTE SE HMYZU S NOBLESOU

Krásný letní večer, obloha plná hvězd a najednou se ozve bzučení. Znáte to také? Nyní se mu můžete efektivně bránit. Plisovaná síť do dveří je stále oblíbenějším prvkem současných interiérů a skvělým pomocníkem v boji proti hmyzu. Funkčnost této sítě kráčí ruku v ruce s elegantním designem, takže svým vzhledem nepůsobí rušivě, ba právě naopak.

Síťovina ze skládané látky působí luxusním dojmem a dává interiéru nádech exkluzivity. K vytvoření harmonického celku nabízíme několik barevných variant rámů i možnost jeho lakování dle vzorníku RAL. Buďte originální a vneste do svých domovů svěží energii.

Designové řešení na míru

Plisé sítě jsou nepostradatelným, moderním a vysoce účinným doplňkem nejen pro klasické dveře, ale také pro francouzská okna, terasy či zimní zahrady. Montují se nejčastěji do ostění, ale ve spojení s vynášecím profilem je možná také montáž na stěnu či na rám. Otevírají se posunem do strany, takže se skvěle hodí i do bezbariérových prostor.

Nezávazná poptávka
Dveřní plisé sítě

Naše produkty

Plisé dveřní síť STELLAR

Plisé dveřní síť STELLAR

Skládané dveřní sítě plisé představují moderní a elegantní doplněk exteriérů. Dodají vašemu prostoru velmi osobitý charakter a zároveň vás ochrání proti nežádoucímu hmyzu.

Max. šířka: 1,7 m
Max. výška: 2,6 m
Min. výška: 1,5 m

Nezávazná poptávka
Plisé dveřní síť  EASY

Plisé dveřní síť EASY

Plisé síť Easy je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám. Vyrábí se pouze v jednokřídlém provedení.

Max. šířka: 5,3 m
Max. výška: 2,42 m
Min. výška: 2,02 m²

Nezávazná poptávka
Plisé dveřní síť  MINI

Plisé dveřní síť MINI

Plisé síť MINI je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám.
Pouze v jednokřídlém provedení. Používá se v případě potřeby úzkých profilů.

Max. šířka: 1,9 m
Max. výška: 2,42 m
Min. výška: 2,02 m²

Nezávazná poptávka
Dveřní plisé sítě

Široká nabídka konstrukčních řešení

Plisé sítě dveřní proti hmyzu jsme vám představili. Teď se s námi podívejte na další možná řešení, která udrží hmyz daleko od vašeho interiéru.

V naší nabídce najdete pevné dveřní rámové sítě proti hmyzu, které se výborně hodí pro horké letní dny, jelikož umožňují účinnější větrání. Vhodným řešením jsou také pevné okenní sítě rámové. Lze je kdykoli sejmout, očistit a uskladnit, takže nebrání v zimních měsících volnému pohledu z okna. Dále jsme pro vás připravili rolovací sítě, které šetří místo. Součástí jejich konstrukce je box, do kterého se síť navine. Poslední variantou jsou posuvné dveřní sítě, vhodné například pro zimní terasy.

Barevnost

Moderní barvy profilů standardně držené skladem.
Pokud jste si nevybrali barvu, kterou potřebujete, máte možnost si vybrat jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL.
Barva síťoviny je černá.

 

Bzzz. Stále to slyšíte?

Pořiďte si elegantní řešení a skoncujte s otravným zvukem signalizujícím komáry v místnosti.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.