Japonské stěny

Moderní stínění s nádechem exotiky

ORIGINÁLNÍ JAPONSKÉ STĚNY NA MÍRU

Japonské stěny jsou ideální volbou pro ty, kteří si zakládají na originálním designu a chtějí doplnit interiér místnosti opravdu unikátním stíněním. Možnosti ztvárnění japonské stěny jsou tak široké, že lze vytvořit jedinečný produkt dokonale padnoucí ke stylu daného interiéru.

Dodáváme japonské stěny na míru, zvolit si tak můžete šířku a výšku jednotlivých panelů, počet panelů s čímž souvisí počet drážek ve vodící liště, barvu vodící lišty, barvu a texturu látky, i to, zda budete japonskou stěnu ovládat ručně nebo dálkovým ovladačem.
Pro tónové ladění textilie můžete vybírat z široké nabídky látek jednobarevných, jednobarevných se vzorem, s tkaninovou texturou nebo s barevnými vzorovanými motivy. Kombinací látek různých hustot tkaní lze vytvořit japonskou stěnu s efektem „den a noc". Japonská stěna poskytuje nebývalé možnosti k vytvoření jedinečného doplňku vašeho interiéru perfektně souznícím s celkovým designem místnosti.

Nezávazná poptávka
Japonské stěny

Naše produkty

JAPONSKÁ STĚNA

JAPONSKÁ STĚNA

Japonské stěny interiérový prostor zastíní, současně ale umožní prostup dostatečného množství světla. Jsou vhodné pro zastínění velkých prosklených ploch nebo pro předělení prostorných místností.

Nezávazná poptávka
Japonské stěny

JAPONSKÁ STĚNA K ROZDĚLENÍ MÍSTNOSTI?

Využití japonské stěny nemusí být jen na okna. Potřebujete-li rozdělit velký prostor, může být japonská stěna místo dveří exkluzivním řešením. Podle typu místnosti můžete volit textilii průhlednou, částečně průhlednou nebo takovou látku, aby byla japonská stěna neprůhledná. Obdobně si můžete vybrat, do jaké míry má stěna propouštět světlo nebo plnit zatemňující efekt.

Japonská posuvná stěna
je výbornou volbou i v případě, pokud potřebujete místnost rozdělovat jen po určitou část dne. Když stěnu nechcete, jednoduše ji shrnete ke straně, kde zůstane jen na minimálním prostoru o šířce jednoho panelu.
Oproti tradičním záclonám a závěsům je nespornou výhodou japonské stěny její bezúdržbovost. Tím se stávají také ekonomickým a ekologickým řešením – ušetříte náklady a čas za praní, které je navíc zátěží pro životní prostředí.

Japonské stěny přímo od českého výrobce. Prověřená kvalita a nejnižší cena – poptejte nezávaznou cenovou nabídku. Neváhejte se na nás obrátit pro radu nebo konzultaci, vyžádejte si vzorník látek.

Jedinečné výhody

moderní řešení stínění v interiéru

vhodné pro velké plochy

možnost předělení místností

jednoduchost a rychlost montáže

ovládání elektropohonem

ochrana před slunečním zářením

Barevnost

Japonské stěny látky

Ovládání

manuální

dálkový ovladač

Neváhejte nás kontaktovat

Volba toho správného řešení chce čas a především odpovědi na vše, co si přejete vědět. Proto jsme tu pro vás se svými dlouholetými zkušenostmi. Kontaktujte nás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.