Látkové žaluzie plisé

Stylový doplněk do interiéru

LÁTKOVÉ ŽALUZIE JAKO PŮVABNÉ ŘEŠENÍ

Látkové žaluzie ze skládané textilie se mohou stát půvabným a vkusným řešením interiéru, kterému vtisknou osobité kouzlo. Jejich využití je široké. Jedná se o elegantní a účinný způsob stínění a regulace přirozeného světla. Jako dekorativní prvek oživí interiér.

U klientů je velice oblíbené kombinovat látkové žaluzie plisé s venkovním stíněním, které funguje jako protisluneční ochrana a plisé zůstává pouze jako designová součást místnosti.
Nabídnout vám můžeme také textilní rolety a horizontální žaluzie.

Nezávazná poptávka
Látkové žaluzie plisé

Naše produkty

Látková žaluzie PLISÉ

Látková žaluzie
PLISÉ

Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

Nezávazná poptávka
Látkové žaluzie plisé

Široká možnost využití

Výhodou látkových žaluzií plisé je jejich široká možnost využití. Hodí se téměř do každého interiéru, a to jak po dekorační, tak i technické stránce. Při jejich instalaci si poradíme se všemi typy oken, včetně těch atypických. Jsou vhodným řešením pro zkosená, oblouková i kulatá okna. V poslední době jsou stále častěji používány také k zastínění zimních zahrad a pergol.

Díky své flexibilitě se staly oblíbeným stínícím prvkem komerčních budov, bytů i rodinných domů. V nabídce pro vás máme širokou škálu barevných variant a povrchových úprav. Při správném výběru se jedná o neotřelé, a především funkční řešení.

JAK ZVOLIT SPRÁVNOU VARIANTU?

Nevíte si rady s výběrem správné barvy? Od toho jsme tu my, abychom vám poradili. Vkus máme sice každý jiný, ale za ty roky už víme, co bude vypadat dobře a co spíš ne. Proto jsme schopni během chvilky vybrat několik vhodných variant pro konkrétní prostor, samozřejmě s přihlédnutím k vaší představě.

Jedinečné výhody

ideální řešení pro atypická okna

ochrana před slunečním zářením

praktický designový prvek

široká barevná škála látek

jednoduché ovládání a montáž

ochrana vašeho soukromí

Barevnost

Cortina

Formosa

Nuevo I

Sala

Andria

Fiore

Nuevo II

Siena

Florence

Capri I

Capri II

Cortina II

Ferrara I

Ferrara II

Modena

Nuevo III

Palermo I

Palermo II

Trani

Verona

Ovládání

manuální - šňůra

motorické - ovladač

Praxe je neopomenutelnou součástí naší práce

Můžeme se pyšnit celou řadou úspěšně dokončených projektů, které nás naučily vše, co jsme o interiérovém designu potřebovali vědět. Kontaktujte nás a společně vybereme tu nejvhodnější variantu i pro vás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.