Venkovní rolety

Unikátní vlastnosti

MULTIFUNKČNÍ OCHRANA NEJEN PŘED SLUNCEM

Venkovní rolety jsou hitem posledních let. Spolu s venkovními žaluziemi a screenovými roletami se jedná o ideální způsob, jak do interiéru nevpustit více slunečního světla a tepla, než si přejete. Jejich popularita vzrostla především díky atraktivnímu vzhledu, výrazné multifunkčnosti a spolehlivosti samotné konstrukce.

Exteriérové neboli předokenní rolety umožňují plynulou regulaci denního světla. Samozřejmostí je úplné zatemnění. Lamely jsou vyrobeny z odolného hliníku. K jejich výplni se používá polyuretanová pěna, takže výborně izolují. V zimě zabraňují tepelným ztrátám a v létě nežádoucímu přehřívání interiéru. Mezi jejich přednosti patří také schopnost tlumit okolní hluk. Jejich obsluha je pohodlná, snadná, a navíc vytváří soukromí v prosklených interiérech.

Nezávazná poptávka
Venkovní rolety se zaměřením ZDARMA - Svět stínění.cz

Naše produkty

Předokenní roleta RADIX DODATEČNÁ MONTÁŽ

Předokenní roleta RADIX
DODATEČNÁ MONTÁŽ

Předokenní roleta Radix je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.

Max. šířka: 3,8m
Max. plocha: 7,8m2

Nezávazná poptávka
Předokenní roleta COVERT ZAOMÍTACÍ MONTÁŽ

Předokenní roleta COVERT
ZAOMÍTACÍ MONTÁŽ

Je určena pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Je vyrobena z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.

Max. šířka: 3,8m
Max. plocha: 7,8m2

Nezávazná poptávka
Předokenní roleta COMBI MONTÁŽ NAD RÁM OKNA

Předokenní roleta COMBI
MONTÁŽ NAD RÁM OKNA

Roletový box je sestaven z plastových bloků, je zateplený a má obdélníkový průřez. Dodává se ve třech základních velikostech v závislosti na výšce rolety.

Max. šířka: 2,5m
Max. plocha: 5,8m2

Nezávazná poptávka
Rolety do překladu HELUZ DODATEČNÁ MONTÁŽ S PŘÍPRAVOU

Rolety do překladu HELUZ
DODATEČNÁ MONTÁŽ S PŘÍPRAVOU

Rolety do překladu HELUZ jsou určeny pro montáž do novostaveb, čisté a jednoduché řešení se skrytými prvky v konstrukci. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Jedná se o velmi oblíbené řešení venkovního stínění.

Max. šířka: 2,5m
Max. výška: 2,9m
Max. plocha: 5,8m2

Nezávazná poptávka
Venkovní rolety se zaměřením ZDARMA - Svět stínění.cz

Originální design, který upoutá

Exteriérové rolety na první pohled zaujmou svým nadčasovým vzhledem. Působivě a originálně dotvoří finální vzhled architektonického objektu a pomohou utvořit prvotní dojem z celkového vzezření budovy. Venkovní rolety však nenajdete pouze na budovách. Své uplatnění najdou také u pergol, zimních zahrad a jiných prostor podobného charakteru.

i_material

Materiál

Hliníkový plášť vyplněný polyuretanovou pěnou.

i_typy_montazi

Flexibilní instalace

Instalace venkovních rolet je velice flexibilní. Lze je umístit před okno, pod omítku nebo do překladu. Na trhu je v současné době bohatá nabídka barevných variant lamel i ostatních komponentů. Instalace je rychlá a snadná, takže ji vždy dokončíme včas v dohodnutém termínu.

Venkovní rolety se zaměřením ZDARMA - Svět stínění.cz
i_typy_lamel

Typy lamel

Venkovní rolety se nezávisle na typu standardně osazují hliníkovou lamelou o krycí výšce 39 nebo 52 mm, která je vyplněna polyuretanovou pěnou. Od toho se odvíjí její název, LA 39, LA 52.

Hliníková lamela LA39, LA52

– jednoduchý design
– ochrana oken před povětrnostnímí vlivy
– snížení úniku tepla
– eliminace hluku
– ochrana před zloději

Jedinečné výhody

ochrana soukromí

vynikající stínicí prvek

termoizolační efekt – výrazné snížení úniku tepla v zimních měsících

příznivé ovlivňování klimatu interiéru v letních měsících

snížení hladiny venkovního hluku v interiéru

u vybraných modelů integrovaná síť proti hmyzu

Barevnost

V naší standardní nabídce se nachází mnoho barevných odstínů, které zahrnují barvy odpovídající současným trendům moderní architektury.
Lamely dodáváme také ve všech odstínech RAL.

 

Ovládání

Inteligentní způsob ovládání
Propojte žaluzie, rolety, markýzy, osvětlení, vytápění, bránu či garážová vrata do jednoho celku a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli pomocí
aplikace v mobilním telefonu. Pohodlný a bezpečný domov pod kontrolou. Zjednodušte si život.

Samonavíječ

Vypínač

Ovladač

Home systém

Zašlete nám svou poptávku

Stále váháte, zda jsou pro vás venkovní rolety tím pravým řešením? Nemusíte. Jednoduše nám zašlete svou poptávku a my vám v co možná nejkratším termínu zašleme cenovou nabídku, případně navrhneme jiné, vhodnější řešení. Kontaktujte nás.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.