Rolovací garážová vrata

Prostorově ekonomické řešení pro vaši garáž

UŠETŘETE STROPNÍ PROSTOR

Máte nízkou garáž nebo plánujete nový projekt a strop garáže bude níž, než byste si přáli? Pokud hledáte vhodná garážová vrata, která si s tímto problémem poradí, máme pro vás vhodné řešení. Rolovací garážová vrata nezaberou žádný stropní prostor. Montují se do ostění směrem do interiéru, a to během stavby i dodatečně. Hliníkové lamely se při otevírání rolují do boxu, takže nedochází ke snižování výšky stropu. Díky minimálním požadavkům na prostor se rolovací vrata hodí do garáží s nízkými stropy, ale také k zabezpečení vchodů, výloh atp. Pro garáže s vysokými stropy můžeme nabídnout jako vhodnou alternativu sekční garážová vrata.

Rolovací garážová vrata a maximální komfort

Ovládání garážových vrat by mělo být vždy maximálně komfortní a uživatelsky přívětivé. Rolovací garážová vrata jsou vybavena pohonem a lze je ovládat vypínačem, ovladačem nebo kódovou klávesnicí zajišťující pohodlnou manipulaci. O bezpečnost se stará také mechanická klika, která je zde pro případ výpadku elektrického proudu. Součástí je i celá řada dalších bezpečnostních doplňků včetně ochrany proti vyzvednutí závěsu a protipádové brzdy. Tato nadstandardní výbava zajistí maximální komfort a ve spojení s kvalitním zpracováním a moderním vzhledem, které jsou rovněž samozřejmostí, uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Nezávazná poptávka
Rolovací garážová vrata

Naše produkty

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata jsou vybavená pohonem, jsou zateplená, bezúdržbová a s pohodlnou manipulací. Ovládání sekčních vrat je zajištěno pomocí vnitřního spínače a vnějšího klíčového spínače, popřípadě kodovou klávesnicí nebo dálkovým ovládačem. V případě výpadku el. proudu je možné manuální otevření vrat použitím kliky zajištěné z venku zámkem. Bezpečné používání zajišťuje ochrana proti vyzvednutí závěsu, jištěním fotobuňkou, nebo optickou bezpečnostní lištou. V případě najetí na překážku, se vrata zastaví a spustí se zpětný chod.

Max. šířka: 5 m
Max. plocha: 15 m²

Nezávazná poptávka
Rolovací garážová vrata

Již řadu let na trhu

Jsme tu pro vás již řadu let. Za tu dobu jsme poznali, jak důležité jsou vlastní zkušenosti z praxe i to, že to bez nich nejde. Dnes jsou vám všechny naše poznatky k dispozici. Poradíme vám s výběrem vhodného technického řešení, volbou barveného provedení, celkovým designem objektu a výběrem stínící techniky, kterou můžou být například venkovní žaluzie.

Jedinečné výhody

minimální prostor pro montáž a provoz vrat

bezpečné používání díky ochraně proti vyzvednutí závěsů

široká škála barev

minimální hlučnost

dlouhá životnost vrat

tepelné a izolační vlastnosti

Barevnost

Ovládání

manuální - madlo

motorické - vypínač

motorické - ovladač

motorické - home system

KONTAKTUJTE NÁS

Vyřešte zavírání své garáže ještě dnes. Vytvoříme pro vás cenovou nabídku zdarma.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.