Dřevěné žaluzie

Dokonalá harmonie v každém detailu

LUXUSNÍ STÍNĚNÍ PRO VÁŠ INTERIÉR

Nacházíme se v době, kdy nám technické pokroky začínají přerůstat přes hlavu, a tak klademe větší důraz na propojení s přírodou i v rámci bydlení. Moderní doplňky, ke kterým dřevěné žaluzie rozhodně patří, jsou ideálním prvkem, který nás navrací k přírodě.

Dřevěné žaluzie se vyznačují zjevnou exkluzivitou, jedinečným přírodním vzhledem, vysokou účinností, a jsou paradoxně snadno kombinovatelné s hi-tech interiéry. Jejich adaptabilita je nezměrná.

Mezi přírodní materiály patří také bambusové roletky.

Nezaměnitelná krása přírodního dřeva

Dřevěné žaluzie jsou osobitým doplňkem, který podtrhne autentičnost každého prostoru a dodá mu punc luxusu. Impozantním kresbám přírodního dřeva může konkurovat jen málokterý materiál. V naší nabídce naleznete dvě varianty žaluzií. První z nich je KLASIK, jejíž lamely jsou široké 25 mm nebo 50 mm. Druhou variantou jsou žaluzie RETRO s lamelami širokými 50 mm. Nechybí zde ani pestrá paleta barevných odstínů, abyste mohli žaluzie včetně komponentů harmonicky sladit s ohledem na barevné schéma vašeho interiéru.
 
Nezávazná poptávka
Dřevěné žaluzie

Naše produkty

Dřevěné žaluzie 25mm

Dřevěné žaluzie
25mm

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání. Ovládání je za pomocí ovládací tyčky a provázku s hruškou.

Lamela: 25 x 2,3mm.
Max. šířka: 2,4m / max. výška: 3m
Min. šířka: 30cm / min. výška: 30cm
Max. plocha: 4m²

Nezávazná poptávka
Dřevěné žaluzie 50mm

Dřevěné žaluzie
50mm

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání Ovládání je za pomocí
vytahování ovládacího mechanismu provázku s aretací, naklápění lamel je zajištěno provázky s
hruškou a jejich fixace je zajištěna lankem. Možnost ovládání provázek + tyčka do max. šíře 1500 mm.

Lamela: 50 x 2,3mm.
Max. šířka: 2,4m / max. výška: 3m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 4m²

Nezávazná poptávka
Dřevěné žaluzie 50mm Retro

Dřevěné žaluzie
50mm Retro

Žaluzie je dodávaná vždy v interiérovém provedení s čelním vývodem ovládání. Ovládání je pomocí vytahování pomocí ovládacího mechanizmu provázku s aretací, naklápění lamel je zajištěno provázky s hruškou.  Odlišností je možnost volby barevných páskových žebříků.

 
 

Lamela: 50 x 2,3 mm
Max. šířka: 2,4m / max. výška: 3m
Min. šířka: 50cm / min. výška: 50cm
Max. plocha: 4m²

Nezávazná poptávka
Dřevěné žaluzie

Hodnota vlastního života

Všichni si uvědomujeme hodnotu vlastního života a možnost volby v tom, jakým způsobem se rozhodneme svůj život prožít. Odpovědnost za sebe sama. Právě návrat k přírodním materiálům je jednou z cest, na kterou se mnozí z nás vydávají. Cestou, která je navrací zpět k přírodě.

Jsme rádi, že máme možnost vás na této cestě doprovázet. Životu propojeného s přírodou vás přiblíží také naše markýzy pro venkovní posezení a pevné okenní sítě rámové, které vám umožní nechat během letních nocí otevřená okna.

 

Jedinečné výhody

luxusní designový prvek

ochrana před slunečním zářením

jednoduchá a rychlá montáž

ruzné typy lamel a barevných provedení

ochrana soukromí

zabránění přehřívání interiéru

Barevnost

Classic

Tropical

Vintage

City

Ovládání

manuální - šňůra

motorické - ovladač

Jistota volby

Stále nevíte, zda zvolit naše dřevěné žaluzie? Ať už se potřebujete doptat na cokoli, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.