Markýzy samostatně stojící

Ideální volba pro stínění větších ploch

VHODNÉ SEZÓNNÍ ŘEŠENÍ

Máte volný prostor, který potřebujete zastínit nebo nechcete přistupovat k trvalému řešení v podobě pevné instalace stínící techniky? Případně ani možnost trvalé instalace nemáte? Markýzy samostatně stojící jsou pro vás v tomto případě vhodnou variantou. Lze je postavit prakticky kamkoli na rovný podklad. Své využití najdou na zahrádkách restaurací a kaváren, které potřebujete zastínit pouze během sezóny nebo třeba na terase nemovitosti, kde pobýváte pouze část roku.

Markýzy jsou oblíbenou volbou řady designérů a majitelů nemovitostí. Během chvilky je snadno sklopíte, jsou skladné a nevyžadují žádnou složitou instalaci. Navíc jsou elegantním a vkusným doplňkem do jakéhokoli prostoru.

Nabídnout vám můžeme také markýzy výsuvné nebo markýzy výklopné.

Nezávazná poptávka
Markýzy samostatně stojící

Naše produkty

Markýza ARCADIA

Markýza
ARCADIA

Markýza Arcadia se skládá z konstrukce, která nese markýzy Alanis, nebo Arcadia. Široká nabídka barev a typů látek.

Maximální šířka: 12000 mm
Maximální výsuv: 3500 mm

Nezávazná poptávka
Markýza GIARDINO

Markýza
GIARDINO

Designová markýza Giardino je vedena ve vodících lištách a má možnost dlouhého volánu pro zastínění z přední části. Široká nabídka barev a typů látek.

Maximální šířka: 6000 mm
Maximální výsuv: 6000 mm

Nezávazná poptávka
Markýzy samostatně stojící

Široká škála možností

V našich vzornících najdete celou řadu barevných i materiálových řešení. Vhodně zvolená kombinace doplní moderní design svou jednoduchostí, a pokud máte raději spíše retro doplňky, u těch naopak vynese do popředí jejich romantický vzhled.

Pomohli jsme svým klientům s výběrem stínící techniky pro celou řadu projektů. Od soukromých teras po prostorné kavárny, které si žádaly rozsáhlá řešení. Každý projekt je originální a podle toho k němu přistupujeme. Snažíme se vše vidět z nové perspektivy.

Ke každé spolupráci přistupujeme s čistou hlavou a svědomitostí sobě vlastní. Jsme rádi, že tu pro vás můžeme být na trhu již řadu let.

Jedinečné výhody

zastínění velkých ploch

široká škála typů a barev látek

dotvoření architekto-nického vzhledu objektu

zpříjemnění atmosféry v interiéru při ostrém slunečním svitu

doplňky a příslušenství

rozměrová variabilita

Barevnost

Široká škála barev a typů látek nabízí velké množství variant a způsobů využití při zastínění. Je tak možné docílit dokonalého sladění s požadavky na design zastíněných prostor. Látky mohou být vzorované, jednobarevné, nebo technické.

Vzorované


Jednobarevné


PVC

Soltis 92

Ovládání

Ruční klika - GIARDINO, ARCADIA

Vypínač - ARCADIA

Ovladač - ARCADIA

Home system - ARCADIA

Neváhejte nám zavolat

Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, nebojte, poradíme vám. Rádi se s vámi podělíme o své dosavadní zkušenosti, pomůžeme s výběrem vhodné varianty a vše pro vás zdarma naceníme. Zavolejte nám.

Poptejte nás

Neváhejte nás kontaktovat

Zjistěte si skvělé ceny
Nezávazná kalkulace zdarma

Naším světem je stínění a ochrana vašeho domova. Naše společnost byla založena za jediným účelem, a to chránit Vaše domovy před neúprosným slunečním svitem. Během let působení na trhu jsme získali zkušenosti, které nyní využíváme, abychom Vám zajistili nadstandardní služby v oblasti montáže, zaměření a poradenství s ideálním stíněním pro Váš domov.

Díky dlouhodobé spolupráci s předním českým výrobcem stínicí techniky, jsme Vám schopni poskytnou širokou nabídku sortimentu - venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, textilní roletky a mnoho dalšího.


  • Zavolejte nám

    +420 733 690 033
  • E-mail

    info@svetstineni.cz

Nezávazná poptávka

Please confirm that you are not a script by entering the letters from the image.